Teşhir Tabak & Kaseler

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Bölmeli Yuvarlak Melamin Teşhir

(0)
₺124,49

Bölmeli Yuvarlak Melamin TeşhirMelamin teşhir ürünü ile ister açıkbüfelerinizde sunum yaparken, ister servis hazırlarken çok rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür,Açıkbüfelerinizde meze, salata, börek gibi sunumlarınıza şıklık katacaktır,Renk seçenekleri ile açıkbüfelerinizi renklendirecek,Dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz,Sağ..

Hızlı Görünüm

Büyük Defne Model Melamin Teşhir Tabak

(0)
₺70,21

Büyük Defne Model Melamin Teşhir TabakMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 17 X 47..

Hızlı Görünüm

Büyük Geniş Yaprak Melamin Teşhir Tabak

(0)
₺124,49

Büyük Geniş Yaprak Melamin Teşhir TabakMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 43 X 34 cmM..

Hızlı Görünüm

Derin Melamin Teşhir Kase 28 cm

(0)
₺102,66

Derin Melamin Teşhir KaseMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 28X28XH:9,5 cmMevcut Renk..

Hızlı Görünüm

Dikdörtgen Melamin Teşhir 21 x 51 cm

(0)
₺105,61

Dikdörtgen Melamin Teşhir Melamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Ölçüler :  21X51XH:4 cm..

Hızlı Görünüm

Dikdörtgen Melamin Teşhir Tabağı 28 x 45 cm

(0)
₺115,05

Dikdörtgen Melamin Teşhir TabağıMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 28 x 45 cm..

Hızlı Görünüm

Dikdörtgen Minimal Teşhir

(0)
₺9,15

Dikdörtgen Minimal TeşhirMimimal reçellikleri ister sos servislerinizde isterseniz reçellik olarak kullanabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sofralarınızda zariflik ve renk katacaktır,Dayanıklıdır,Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Lütfen elde yıkayayınız.Ölçüler : 8 cmMevcut Renkler : Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil,  Sarı, A.MaviLütfen s..

Hızlı Görünüm

Dolfin Melamin Teşhir Tabak 51 cm

(0)
₺75,82

Dolfin Melamin Teşhir Tabak Melamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 51X20XH:5 cmMevcu..

Hızlı Görünüm

Elips Melamin Teşhir Kase 30 cm

(0)
₺86,73

Elips Melamin Teşhir KaseMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 26X30XH:8 cmMevcut Renkle..

Hızlı Görünüm

Geniş Yaprak Melamin Teşhir Tabak

(0)
₺73,16

Geniş Yaprak Melamin Teşhir TabakMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 31 X 24 cmMevcut ..

Hızlı Görünüm

Kandil Melamin Teşhir Kase 27 cm

(0)
₺92,04

Kandil Melamin Teşhir KaseMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : Ø 27XH:15 cmMevcut Renkl..

Hızlı Görünüm

Kapaklı Meze Küveti 17 x 26 cm

(0)
₺46,02

Kapaklı Meze KüvetiMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 17 x 26 cm..

Hızlı Görünüm

Kare Melamin Teşhir Tabağı 35 x 35 cm

(0)
₺107,97

Kare Melamin Teşhir TabağıMelamin teşhir ürünü ile açıkbüfenizde çeşitli ürünler sunabilirsiniz,Açıkbüfe teşhirlerinde zeytin, yeşillik,meze gibi yiyeceklerinizi sunabilirsiniz,Renk seçenekleri ile sunumlarınıza şıklık katacaktır,Dayanıklıdır, uzun yıllar kullanabilirsiniz,Sağlığa zararlı madde içermemektedir.Ölçüler : 35 x 35 cm..

Hızlı Görünüm

Kare Melamin Teşhir Tabak 20 x 20 cm

(0)
₺37,47

Kare Melamin Teşhir TabakRenk seçenekleri ile sofralarınızda zariflik ve renk katacaktır,Dayanıklıdır,Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Lütfen elde yıkayayınız. Ölçüler :  20 x 20 cmMevcut Renkler : Siyah, Beyaz, KırmızıLütfen sipariş verirken talep ettiğiniz rengi belirtiniz...

Hızlı Görünüm

Kare Melamin Teşhir Tabak 25 x 25 cm

(0)
₺58,47

Kare Melamin Teşhir TabakRenk seçenekleri ile sofralarınızda zariflik ve renk katacaktır,Dayanıklıdır,Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Lütfen elde yıkayayınız. Ölçüler :  25 x 25 cmMevcut Renkler : Siyah, Beyaz, KırmızıLütfen sipariş verirken talep ettiğiniz rengi belirtiniz...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 91 (7 Sayfa)