Meyve Püreleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Fo Frozen Böğürtlen Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Böğürtlen Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabi..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Çarkıfelek Püre 1 Kg

(0)
₺69,12

Fo Frozen Çarkıfelek Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılab..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Çilek Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Çilek Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir...

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Frambuaz Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Frambuaz Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabil..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Karadut Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Karadut Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabili..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Karpuz Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Karpuz Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Kavun Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Kavun Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir...

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Kivi Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Kivi Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir.&..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Limon Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Limon Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir...

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Mango Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Mango Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir...

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Muz Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Muz Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir.&n..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Şeftali Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Şeftali Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabili..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Vişne Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Vişne Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılabilir...

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Yaban Mersini Püre 1 Kg

(0)
₺70,20

Fo Frozen Yaban Mersini Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanı..

Hızlı Görünüm

Fo Frozen Yeşil Elma Püre 1 Kg

(0)
₺55,08

Fo Frozen Yeşil Elma Püre 1 KgKullanım Alanları : Dondurmaların, sütü tatlıların,  pastaların, tartların, keklerin üzerine ve waffle alarına direkt olarak kullanılır. Ayrıca meyveli dondurma ve frozen yapımında, pasta ve kek hamurlarında, tartlarda., krema va krem şantilerde, jellerde, şekerlemelerde renk ve tat vermek amacıyla kullanılab..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)