Peçetelikler

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Beyaz Renk Dispanser Peçetelik

(0)
₺25,00

Beyaz Renk Dispanser PeçetelikPeçete Dispenseri ofis, hastane, restoran,  gibi toplu yaşam alanlarında kullanım için oldukça ideal bir üründür. Peçete dispenseri kullanmak, peçetelerimizin kirlenme ve dağılma gibi olumsuzluklar yaşanmasını ortadan kaldırır. Bu sayede içinde bulunan peçetenizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün re..

Hızlı Görünüm

Kırmızı Renk Dispanser Peçetelik

(0)
₺24,99

Kırmızı Renk Dispanser PeçetelikPeçete Dispenseri ofis, hastane, restoran,  gibi toplu yaşam alanlarında kullanım için oldukça ideal bir üründür. Peçete dispenseri kullanmak, peçetelerimizin kirlenme ve dağılma gibi olumsuzluklar yaşanmasını ortadan kaldırır. Bu sayede içinde bulunan peçetenizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün ..

Hızlı Görünüm

Siyah Renk Dispanser Peçetelik

(0)
₺24,99

Siyah Renk Dispanser PeçetelikPeçete Dispenseri ofis, hastane, restoran,  gibi toplu yaşam alanlarında kullanım için oldukça ideal bir üründür. Peçete dispenseri kullanmak, peçetelerimizin kirlenme ve dağılma gibi olumsuzluklar yaşanmasını ortadan kaldırır. Bu sayede içinde bulunan peçetenizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün re..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)