Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

32,40 TL
Vergiler Hariç: 30,00 TL
Marka: Fo
Ürün Kodu: ST03899
Stok Durumu: 9 Adet Mevcut

Overview

Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde prati...

Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Kullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır. 

Ürün Özellikleri : Acıbademe özgü tat ve kokuyu elde etmek için kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Farklı renklerde ve dünyaca bilinen lezzetlerde kokteyller hazırlayabilirsiniz. Yapay Tatlandırıcı İçermez. Albenili ve sağlıklı ambalajı ile vitrinlerinize estetik bir görünüm kazandırır. Aroma renk ve yoğunluk bakımından tercih nedenidir. Diğer şuruplara göre kuru madde oranı % 10 fazla olmasına rağmen % 30 daha az tatlıdır.Ağzı açıldıktan sonra kapak kapalı olarak muhafaza edilirse son tüketim tarihine kadar aroma, renk ve yoğunluğunda herhangi bir azalma olmaz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi