Yaldızlı Boyalar

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Altın 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Altın 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Bakır 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Bakır 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Gümüş 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Gümüş 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Mavi 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Mavi 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamurun..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Mor 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Mor 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamurun ..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Pembe 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Pembe 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Sedef 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Sedef 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Yeşil 10 gr.

(0)
₺25,00

Dr Gusto Yenilebilir Yaldızlı Sim Boya Yeşil 10 gr.Kuru olarak veya alkol ile açılmak süretiyle boya haline getirilerek kullanılır.Kullanım Alanları : Dekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve Gıda Kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır.Kullanıldığı ürüne çok kısa sürede rengini verir. Hamurun renklendirilmesi esnasında hamuru..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)