Kokteyl Şurupları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Acıbadem Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Acıbademe özgü tat ve kokuyu elde etmek için kullanabi..

Hızlı Görünüm

Fo Agave Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Agave Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz kokteyllerde, likör yapımında, kremalarda, krem şantilerde, yenilebilir buzlarda Ice-slush'larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Kokteyllerinizde ferahlatıcı Agave koku..

Hızlı Görünüm

Fo Akçaağaç Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Akçaağaç Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Pastacılık ve içecek sektöründe pasta, kek, dondurma, yoğurt,waffle, ve kornflekslerin üzerinde tat vermek amacıyla kullanılır. Ayrıca sıcak ve soğuk içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde de kullanılabilir.  Ürün Özellikleri : Akçaağaç tadı, kokusu ve rengindedir. Yapay t..

Hızlı Görünüm

Fo Ananas Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Ananas Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Yaz mevsiminin vazgeçilmez tropikal meyvesi ananasın eşs..

Hızlı Görünüm

Fo Beyaz Çikolata Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Beyaz Çikolata Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Her daim damaklarımızın vazgeçilmezi olan beyaz ..

Hızlı Görünüm

Fo Çikolata Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Çikolata Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Damaklarınızın vazgeçilmezi çikolatanın eşsiz tadını b..

Hızlı Görünüm

Fo Çilek Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Çilek Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Doğanın büyülü meyvesi çileğin kendine özgü tadı, kokusu ..

Hızlı Görünüm

Fo Damla Sakızı Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Damla Sakızı Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Damla sakızı tadı ve rengini yetenekleri ile birle..

Hızlı Görünüm

Fo Fındık Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Fındık Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Türk damak tadına uygun özenle seçilmiş aroması ve rengi..

Hızlı Görünüm

Fo Frambuaz Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Frambuaz Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Frambuazın kendine özgü rengi, kokusu ve tadı ile kull..

Hızlı Görünüm

Fo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Dağların yabani meyvesi Frenk üzümünün aroma ve ren..

Hızlı Görünüm

Fo Hindistan Cevizi Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Hindistan Cevizi Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.Ürün Özellikleri : Şeffaf renkli Hindistan cevizi aromalı şuruptur. Fark..

Hızlı Görünüm

Fo İrlanda Kreması Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo İrlanda Kreması Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.Ürün Özellikleri : Uluslararası standartlardaki İrlanda Kreması tadı ve k..

Hızlı Görünüm

Fo Karadut Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Karadut Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Dağların hırçın meyvesi karadutun eşsiz güzellikteki ta..

Hızlı Görünüm

Fo Karamel Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

(0)
₺45,36

Fo Karamel Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz içeceklerde, kremalarda, krem şantilerde yenilebilir buzlarda ice slush’larda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde, evlerde pratik olarak kullanılır.  Ürün Özellikleri : Karamelin eşsiz tadı ve rengini yetenekleri ile birleşt..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)