Katkı Malzemeleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

DANTEL TOZU 250 GR

(0)
₺27,31

Dr Gusto Dantel Tozu 250 g pasta, tatlı, kurabiye ve kek süslemesi için kullanılır. Pudra şekeri kullanılarak yapılan macun kıvamındaki Dantel tozu tatlıdır ve yenilebilir. Şeker hamuru gibi pasta süslemesinde dekoratif olarak kullanılabilir.Kullanmak istediğiniz kadar dantel tozunu aynı ölçüde sıcak suyla bir kapta homojen oluncaya kadar..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Fıs Sprey Yağ 600 ml

(0)
₺19,99

Dr Gusto Fıs Sprey Yağ 600 mlÖzellikle Waffle, Krep, Kek ve Kurabiye yapımında kolaylık sağlar. Makineye, tavaya ve tepsiye yapışmayı önler. Az miktarda kullanılır ve tasarruf sağlar.Tepsi Yağlama Sprey'in Faydaları : Daha az yağ içeren, sağlıklı yemekler yapabilirsiniz.Sıvı ve katı yağlardan daha az kullanıldığı için ekonomiktir.Sadece saniye..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yaprak Jelatin 30 Adet

(0)
₺54,90

Dr Gusto Yaprak Jelatin 100 Gr - 30 YaprakÜrün Kullanımı : İhtiyaç duyulan yaprak jelatin miktarını yaklaşıl 5 ila 7 dakika soğuk suda yumuşatınız, çıkarınız ve hafif sıkınız.Sıcak kütlelerde sıkılan jelatini doğrudan doruya karıştırınız.Bu esnada jelatin hemen erir.Soğuk kütlelerde (örneğin: kaymak sıkılan jelatini küçük bir tencerede ısıtınız ve ..

Hızlı Görünüm

Dr Gusto Yaprak Jelatin 5 Adet

(0)
₺22,49

Dr Gusto Yaprak Jelatin 5 YaprakÜrün Kullanımı : İhtiyaç duyulan yaprak jelatin miktarını yaklaşıl 5 ila 7 dakika soğuk suda yumuşatınız, çıkarınız ve hafif sıkınız.Sıcak kütlelerde sıkılan jelatini doğrudan doruya karıştırınız.Bu esnada jelatin hemen erir.Soğuk kütlelerde (örneğin: kaymak sıkılan jelatini küçük bir tencerede ısıtınız ve eritiniz.İ..

Hızlı Görünüm

Ewald Yaprak Jelatin 1000 gr

(0)
₺380,00

Ewald Yaprak Jelatin 1000 grÜrün Kullanımı : İhtiyaç duyulan yaprak jelatin miktarını yaklaşıl 5 ila 7 dakika soğuk suda yumuşatınız, çıkarınız ve hafif sıkınız.Sıcak kütlelerde sıkılan jelatini doğrudan doruya karıştırınız.Bu esnada jelatin hemen erir.Soğuk kütlelerde (örneğin: kaymak sıkılan jelatini küçük bir tencerede ısıtınız ve eritiniz.İlk ö..

Hızlı Görünüm

Maolixa Gerçek Damla Sakızı 100 gr

(0)
₺360,00

Maolixa Gerçek Damla Sakızı 100 grTatlılarda fazla keskin aroma tatlının özelliğini kaybeder.O nedenle baharatlar kararında kullanılmalıdır.Damla Sakızı havanda ezilir ve toz haline getirilir.Elde edilen bu toz tatlı ve muhallebilerin ocaktan indirilmesine 5 dakika kala içerisine atılır ve karıştırılır. Öncedende atılabilir fakat aroma buharla..

Hızlı Görünüm

Nişastasız Pudra Şekeri Celal Usta 1 kg.

(0)
₺12,53

Nişastasız Pudra Şekeri Celal Usta 1 kg...

Hızlı Görünüm

Ovalette Kabartma Tozu 2 Kg

(0)
₺33,48

Ovalette Kabartma Tozu 2 KgKabartma Tozu süt, yumurta, sıvı yağ gibi herhangi bir sıvı ile tepkimeye girer ve süreç karbonattakinin aynıdır.Kabartma tozu sıvı malzemeler ile etkileşime girdiğinde karbondioksit gazı açığa çıkar ve hamur içerisinde kabarcıklar oluşturarak hamurun kabarmasını sağlar...

Hızlı Görünüm

Ovalette Ovalex Pastacılık Katkı Maddesi 5 kg

(0)
₺108,00

Ovalette Ovalex Pastacılık Katkı Maddesi 5 kg..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)