Pasta & Kek Kalıpları

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

12'li Teflon Muffin Cup Cake Kalıbı

(0)
₺84,96

12'li Teflon Muffin Cup Cake KalıbıTeflon yapışmayan yüzeyi sayesinde mükemmel pişirme sonuçları verir. Ürün Ölçüleri : 35 cm x 26,5 cmÇap : 6,5 cmDerinlik : 3 cm..

Hızlı Görünüm

15'li Gül Silikon Kalıp

(0)
₺55,11

15'li Gül Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -60 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda üretim..

Hızlı Görünüm

15'li Papatya Silikon Kalıp

(0)
₺55,11

15'li Papatya Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda ür..

Hızlı Görünüm

15'li Tartolet Silikon Kalıp

(0)
₺55,11

15'li Tartolet Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda ü..

Hızlı Görünüm

15'li Triskele Silikon Kalıp

(0)
₺55,11

15'li Triskele Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda ü..

Hızlı Görünüm

15'li Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)
₺55,11

15'li Yarım Küre Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda..

Hızlı Görünüm

24'lü Karton Muffin Cup Cake Kalıbı

(0)
₺20,06

24'lü Karton Muffin Cup Cake KalıbıIsıya dayanıklı yanmaz ve yapışmaz.Kolaylıkla birbirinden ayrılabilir.Hijyeniktir.Kalıbı fırın ölçülerinize göre parçalara ayırabilirsiniz.Kalıp üzerinde kesme çizgileri mevcuttur.Gıdaya uygun kağıttan üretilmiştir.Ürün Ölçüleri : Toplam Kalıp Ölçüleri : 50 x 33,5 cmMuffin Ölçüleri : 7 cmDerinlik : 3,5 cm..

Hızlı Görünüm

24'lü Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)
₺55,46

24'lü Yarım Küre Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -60 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda..

Hızlı Görünüm

3'lü Yılbaşı Temalı Silikon Kalıp

(0)
₺35,00

3'lü Yılbaşı Temalı Silikon KalıpGıda ile teması uygundur.Ürün Ölçüleri : Ortalama yükseklik  10 cm dir...

Hızlı Görünüm

4'lü Melek Silikon Kek ve Sabun Kalıbı

(0)
₺24,90

4'lü Melek Silikon Kek ve Sabun KalıbıÜrün Ölçüleri : Ortalama 7,5 x 5,5 cm..

Hızlı Görünüm

4'lü Silikon Kek Kalıbı Sabun & Kokulu Taş Kalıbı

(0)
₺24,90

4'lü Silikon Kek Kalıbı Sabun & Kokulu Taş KalıbıGıda ile teması uygundur.Ürün Ölçüleri :Ortalama 7 cm dir...

Hızlı Görünüm

5'li Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)
₺55,46

5'li Yarım Küre Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda ..

Hızlı Görünüm

6'lı Çiçek Silikon Kalıp

(0)
₺55,46

6'lı Çiçek Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda üreti..

Hızlı Görünüm

6'li Çiçek Silikon Kalıp

(0)
₺55,46

6'li Çiçek Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda üreti..

Hızlı Görünüm

6'lı Piramit Silikon Kalıp

(0)
₺55,46

6'lı Piramit Silikon KalıpSilikon kalıpları ile, kek, pataşu, ekler, ekler simit, şarlot, florantin ve tek pasta, mekik, muffin, savaren, baton kek vb. ürünler üretebilirsiniz, Tüm şekerli, tuzlu ürünler için dondurma, soğuk pasta ve pişirme işlemlerinde ürünlerin standart şekilde çıkmasını sağlar. -40 +230 dereceye kadar dayanıklıdır.Gıda üre..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 166 (12 Sayfa)