Ruletler

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

3 Başlıklı Plastik Şeker Hamuru Kesici Rulet

(0)
₺12,49

3 Başlıklı Plastik Şeker Hamuru Kesici RuletÜrün Ölçüleri : 12 cm ..

Hızlı Görünüm

4 Bıçaklı Ayarlanabilir Hamur Kesici Merdane Rulet

(0)
₺34,49

4 Bıçaklı Ayarlanabilir Hamur Kesici Merdane RuletAyarlanabilir bıçakları sayesinde hamurunuzu istediğiniz ölçülerde rahatça kesebilirsiniz.Ölçüler : 30-35-40-45-50-55-60 cm ..

Hızlı Görünüm

Hamur & Pizza Kesici Düz Rulet

(0)
₺32,28

Hamur & Pizza Kesici Düz Rulet..

Hızlı Görünüm

Hamur & Pizza Kesici Rulet

(0)
₺48,79

Hamur & Pizza Kesici RuletPizza kesici ile pizzalarınızı eşit parçalara kolayca bölebilir ve servise hazırlayabilirsiniz. ..

Hızlı Görünüm

Milföy Hamur Ruleti

(0)
₺25,00

Milföy Hamur RuletiÜrün, son derece kolay kullanımlıdır, sanki bir boya rulosu gibi sadece döndürerek hamurunuza kolayca şekil verebilirsiniz. Bu yolla enfes milföy ürünleri yapabilir, yaratıcılığınızı kullanarak, farklı şekil ve görünümlerde pasta, kurabiye, hamur tatlıları, turtalar ve kekler hazırlayabilirsiniz.Mutfakta zaman geçirmeyi..

Hızlı Görünüm

Renkli Hamur & Pizza Kesici Düz Rulet

(0)
₺20,00

Renkli Hamur & Pizza Kesici Düz RuletÜrün Ölçüleri : Bıçak : 7,5 cmToplam Uzunluk : 11 cm..

Hızlı Görünüm

Tart Kafes Kesici Rulet Büyük

(0)
₺19,90

Tart Kafes Kesici RuletÜrün, son derece kolay kullanımlıdır, sanki bir boya rulosu gibi sadece döndürerek hamurunuza kolayca şekil verebilirsiniz. Bu yolla enfes milföy ürünleri yapabilir, yaratıcılığınızı kullanarak, farklı şekil ve görünümlerde pasta, kurabiye, hamur tatlıları, turtalar ve kekler hazırlayabilirsiniz.Mutfakta zaman geçir..

Hızlı Görünüm

Tart Kesici Rulet

(0)
₺19,91

Tart Kesici RuletÜrün, son derece kolay kullanımlıdır, sanki bir boya rulosu gibi sadece döndürerek hamurunuza kolayca şekil verebilirsiniz. Bu yolla enfes milföy ürünleri yapabilir, yaratıcılığınızı kullanarak, farklı şekil ve görünümlerde pasta, kurabiye, hamur tatlıları, turtalar ve kekler hazırlayabilirsiniz.Mutfakta zaman geçirmeyi s..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)