Repo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Repo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

21,60 TL
Vergiler Hariç: 20,00 TL
Marka: Repo
Ürün Kodu: ST03880
Stok Durumu: 15 Adet Mevcut

Overview

Repo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz Kokteyllerde, Likör yapımında, Kremalarda, Krem Şantilerde, Keklerde, Pastalarda, Yenilebilir Buzlarda Ice-slush'larda, pudinglerde, yoğurtlarda istenilen ...

Repo Frenk Üzümü Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Kullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz Kokteyllerde, Likör yapımında, Kremalarda, Krem Şantilerde, Keklerde, Pastalarda, Yenilebilir Buzlarda Ice-slush'larda, pudinglerde, yoğurtlarda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde evlerde pratik olarak kullanılır.

Ürün Özellikleri : Dağların yabani meyvesi Frenk üzümünün aroma ve rengini ürünümüzde bulabilirsiniz. Farklı renklerde ve dünyaca bilinen lezzetlerde kokteyller hazırlayabilirsiniz. Yapay tatlandırıcı içermez. Albenili ve sağlıklı ambalajı ile vitrinlerinize estetik bir görünüm kazandırır. Aroma renk ve yoğunluk bakımından tercih nedenidir. Diğer şuruplara göre kuru madde oranı % 10 fazla olmasına rağmen % 30 daha az tatlıdır.Ağzı açıldıktan sonra kapak kapalı olarak muhafaza edilirse son tüketim tarihine kadar aroma,renk ve yoğunluğunda herhangi bir azalma olmaz.Ayrıca 2 ölçü votka ve 1 ölçü Frenk Üzümü aromalı kokteyl şurubumuz ile Frenk Üzümü likörü yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi