Repo Şeker Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Repo Şeker Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

21,60 TL
Vergiler Hariç: 20,00 TL
Marka: Repo
Ürün Kodu: ST03889
Stok Durumu: 15 Adet Mevcut

Overview

Repo Şeker Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 mlKullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz Kokteyllerde, Likör yapımında, Kremalarda, Krem Şantilerde, Keklerde, Pastalarda, Yenilebilir Buzlarda Ice-slush'larda, pudinglerde, yoğurtlarda istenilen ölçüle...

Repo Şeker Aromalı Kokteyl ve Kahve Şurubu 700 ml

Kullanım Alanları : Alkollü ve alkolsüz Kokteyllerde, Likör yapımında, Kremalarda, Krem Şantilerde, Keklerde, Pastalarda, Yenilebilir Buzlarda Ice-slush'larda, pudinglerde, yoğurtlarda istenilen ölçülerde barlarda, cafelerde, restaurantlarda, otellerde evlerde pratik olarak kullanılır.

Ürün Özellikleri : Zamandan tasarruf etmek için hazırlanmış şeker şerbeti tadında ideal bir üründür. Yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. Şekerin kullanıldığı her yerde pratik ve ekonomik olması avantajı ile rahatlıkla kullanılabilir. Albenili ve sağlıklı ambalajı ile vitrinlerinize estetik bir görünüm kazandırır. Diğer şuruplara göre kuru madde oranı % 10 fazla olmasına rağmen % 30 daha az tatlıdır.Ağzı açıldıktan sonra kapak kapalı olarak muhafaza edilirse son tüketim tarihine kadar aroma,renk ve yoğunluğunda herhangi bir azalma olmaz.Aroma renk ve yoğunluk bakımından tercih nedenidir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi